Light Up
your
Workspace

Usługi

Referencje

1 - 4 / 92
92
Country
Usługi
Industry
Filtr referencji

Wdrożenie

01
Audyt
Read more
02
Projekt
Read more
03
Umowa
Read more
04
Instalacja
Read more
05
Praca
Read more

Korzyści

Zwiększenie rentowności
Read more
Koszty odkładania rozpoczęcia oszczędzania
Read more
Rozwiazanie prawdziwych potrzeb klienta
Read more
Instalacje “Pod klucz”
Read more
Poprawa bezpieczeństwa i wydajności pracowników
Read more
Finansowanie projektu
Read more

Produkty

Oświetlenie przemysłowe high-bay

Wysokiej jakości oprawy przemysłowe przeznaczone zwłaszcza do oświetlenia zakładów przemysłowych, magazynów i aren sportowych.

Detail products

Oświetlenie przemysłowe low-bay

Wysokiej jakości, trwałe oprawy oświetleniowe, szczególnie odpowiednie do oświetlenia hal produkcyjnych i magazynowych, krytych parkingów lub ciągów komunikacyjnych, zakładów przemysłowych, rolniczych i chemicznych.

Detail products

Oswietlenie biurowe

Wysokiej jakości oprawy przemysłowe przeznaczone zwłaszcza do pomieszczeń biurowych, handlowych lub salonów, sal komputerowych, recepcji, korytarzy lub pomieszczeń socjalnych.

Detail products

Oświetlenie zewnętrzne

Uniwersalne oprawy oświetleniowe przeznaczone do oświetlenia publicznego, odpowiednie do oświetlania budynków publicznych i miast, obrębów budynków, stref dla pieszych i parków.

Detail products

Klienci

Kantakty

ARGIA MÉXICO
S.A. de C.V.

Calle Villa Real No. 251
Saltillo, Coahuila, México,
C.P. 25205
RFC: AME1407113A7

ARGIA MÉXICO
OFFICE LEÓN

Provincias del Campestre 1904-4
Balcones del Campestre
León, Guanajuato, México,
C.P. 37138

Kierownik sprzedaży

  • Javier Treviño
  • +52 1 (81) 1591-4436
  • javier.trevino@argia.com.mx
  • Pedro Agüero
  • +52 (844) 122-2615
  • pedro.aguero@argia.com.mx
  • Cesar Almanza
  • +52 (844) 211-6194
  • cesar.almanza@argia.com.mx
  • Cesar Sobrevilla
  • +52 (81) 3250-7726
  • cesar.sobrevilla@argia.com.mx
  • Diego Mascareño
  • +52 (477) 693-4886
  • diego.mascareno@argia.com.mx
  • Victor Campos
  • +52 (844) 427-4495
  • victor.campos@argia.com.mx
  • Arturo González
  • +52 (442) 619-9901
  • arturo.gonzales@argia.solar

Zarządzanie projektami

  • Gianluca Sanfilippo
  • +52 (477) 641-5688
  • gianluca.sanfilippo@argia.com.mx
  • Luis Juaristi
  • +52 (477) 727-1604
  • luis.juaristi@argia.com.mx

Kierownik biura

  • Tania Moreno
  • +52 (477) 495-6966
  • tania.moreno@argia.com.mx
  • Marcela Santos
  • +52 (477) 765-2131
  • marcela.santos@argia.com.mx

Dyrektor

  • Vít Kovařík, CEO
  • vit.kovarik@argia.cz
  • Tomasz Zemelka, COO
  • tomasz.zemelka@argia.cz

Informacje bankowe

MXN

Banco Mercantil del Norte, S.A.
Account number: 0296401253
Plaza: 0563
Clabe: 072078002964012532


USD

Banco Mercantil del Norte, S.A.
Av. Revolución 3000,
Col. Primavera C.P. 64830
Monterrey, N.L. México
Account number: 072078004007766824
BIC: MENOMXMTXXX


MXN

BBVA Bancomer, S.A.
Account number: 0112160358
Plaza: 4754
Clabe: 012078001121603583


USD

BBVA Bancomer, S.A.
Av. Paseo de la Reforma 510,
Col. Juárez, Del. Cuauhtémoc
C.P.06600
Ciudad de México, México
Account number: 00112160439
Clabe: 012078001121604391
BIC: BCMRMXMMPYM